28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

Palika
Palika [152]
Lehet, hogy igazad van... Írtam az MPa klánnak, hogy hétvégén ráérnek-e egy háborúra... Ha igen akkor leteszteljük magunkat!
Remélem nyerünk, de ha nem az se baj, mert első warunk...

Nos, izé...

Dreams
Dreams [236]
Palika néztem az oldalatok, nem varoztok mert még össze kell szokni
Hol akartok összeszokni publicon? Warozzatok csak, 1 klánwar többet ér mint 3 nap public.
Igaz nem is egyszerü warozni, mi is pl. csak németek ellen tudunk, mert alig van olyan magyar klán akik nem most kezdték
Viszont jó mert 2 perc alatt mindig van jó ellen
Simán lehet igy is napi 3-4 wart nyomni.
Ez az MSN dolog nálunk is van, nem tom nekem még mindig mIRC áll a szívemhez közelebb, tök fölös, de ha a többieknek ez kell...
Ventrillónál meg sztem jobb a teamspeak progi, és egyszerübb is.

Psychedelic Dreams

Vissza

Fórumszabályzat