28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

.Lb
.Lb [23]
A hitboxok tényleg szarok, de ez még nem magyarázza teljes mértékben a dolgot, mivel szemből támadásnál is szarakodik, amikor pedig nincs oldal irányu elmozdulás.
MagicMoment
MagicMoment [17778]
igényes hitboxok a szorszban
1.6 rulla
.Lb
.Lb [23]
Az a tapasztalatom, hogy időnként pl. AK-val nem tudok lelőni szinte senkit és ezt tudom tetszőleges távolságból is, akár 10-20 körön át. Néha meg elég szigorúbban ránéznem az ellenfélre, aki HS-el elhalálozik. Ilyenkor csinálok (pl tegnap este kétszer is) 26/7 (kill/death).
Olyan, mintha súlyozottan számolna a szerver vagy nemtom. De nem tűnik egyenletesnek.
Más is tapasztalt ilyet?

Vissza

Fórumszabályzat