28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H 22
U.R.H 22 [1968]
na megnztem a játékot
sztem qurva jo csak egy bajom volt vele hpyg a második nehézségi fokon egyszerüen nem tudta semmit csinálni olyan hamar kinyirtak
de naon kójo kis game
nekem ez sima is bejött ez is jo lett

Vissza

Fórumszabályzat