28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

Bagaméri
Bagaméri [332]
Van egy osztálytársam aki képes ordítva vitatkozni a tanárral ha 5ös hellyett 4est kap. És ha nincs igaza, helyremegy, és a tollát belevágja a füzetébe. Mondanom se kell hogy havonta új tolla van

"Ezt a vad mezőt ismerem, ez a magyar Ugar"

Vissza

Fórumszabályzat