28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enter The Matrix



Írd ide hozzászólásod:

Alfaproton
Alfaproton [227]
Én nem tom. Nekem mindig kilépett az Autópályás résznél a játékból.
A létrás részre meg már nem emléxek..

"Szar világban élek, igen. De legalább ÉLEK és nem félek."-Full Metal Jacket

Vissza

Fórumszabályzat