28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Gyorsan cseréld le a VGA-dat.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Peace
Peace [28898]
Na tesztelgettem kicsit. nekem is leesett 19-re is akár. (1024*768 4*AA és max AF) Kapcsoltam ezt a hardware shadow mappingot, semmi változás, kikapcsoltam soft shadowt, semmi változás. Kilőttem AA-t és AF-et, erre 40-50 között megy min, kisebb tereken 80-90. Úgyhogy asszem splinter 3-nál marad a minden fullon beállítás soft shadowkal, és szűrők szépen off. Szomorú, hogy ide jutottunk. Pedig jó volt, hogy minden futott szűrőkkel szépen. (Eddig)

Vissza

Fórumszabályzat