28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Azt hiszi ezzel, hogy nagyobb arc ill. jobban befogadjuk de ez baromság mert amiket művel az .

Jó ideje itt vagyok már + van jó pár topicom ahol igen csak elbeszélgetünk.

Igen kitudjuk rúgni ha kell.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Single Session
Single Session [42]
És az mire jó az neki?
Látom te vagy moderátor hogy tudtál ennyi levelet összeszedni mert ez azért nagyon sok. Ja és még annyi hogy itt a fórumon az embert ki tudják rugni?

Vissza

Fórumszabályzat