28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Na pont jó ember mondja ezt!!!
kEnAcE
kEnAcE [9563]
Ezért nem kell ilyen "milliomosoknak" VGA-t venni. Kell venni egy 9550 szintű leprát oszt csá! Ott nem kell félni, hogy nem használod ki.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Peace
Peace [28898]
A beta az még kb 1 hónapja volt. Én akkor szedtem le, de 3-4 nap után meg is untam. Nem nagyon hozott lázba a multi rész hangulata. De a demo alapján a single ugyanojan kira lesz, mint első 2 rész. Ezért már nagyon várom, hogy itt legyen vinyón!!! És jófejek, hogy beleraktak már Ps 3.0 meg HDR támogatást is. Nem vagyunk eleresztve sok ilyen játékkal, ami végre kihasználná a vga-m képességeit.

Vissza

Fórumszabályzat