28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
le ne szedd
én leszedtem, mert írták a szerkesztő urak,hogy van benne multi beta. azt van a lófaszt van. elfileg vmi bugokat fixeltek rajta (amikkel én nem találkoztam amúgyse)
fileplanetről lehet leszedni a 110mb-s multibétát, de nem nagyon találni servert

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Mit tud ez az új demo???
nekem Gf4ti 4800se-m teljesen lowba tudom futtatni szaggatás nélkül! ha felnyomom a felbontást vagy bekapcsolok valami efektet már szaggat

Vissza

Fórumszabályzat