én leszedtem, mert írták a szerkesztő urak,hogy van benne multi beta. azt van a lófaszt van. elfileg vmi bugokat fixeltek rajta (amikkel én nem találkoztam amúgyse)
fileplanetről lehet leszedni a 110mb-s multibétát, de nem nagyon találni servert
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
