28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

Reaper3
Reaper3 [28]
k*rva jó a játék ki hol tart az az egy szar csaszték el benne hogy kur*a sokat tölt de azért király én most megyek csak a 9 részhez magyarul én az Underworld-ot át vittem kinek vannak nehézségei? segytek ha tok

Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all

Vissza

Fórumszabályzat