arra akartam utalni, hogy akkor ha az animjaihoz viszonyítottam volna a grafját akkor azt is szarnak találtam volna. Tehát a játékoknak ne az animjaihoz viszonyítsuk a grafikáját!
Élsimítás nélkül se annyira csúnya! Amugy kevés pc-s teheti meg hogy élsimítást használjon a játékokban, legalábbis a magyar átlag. Szal nekem anélkül is biztos tecceni fog, mert GTA sem a grafja miatt fogott meg, hanem a ritka (!!!) jó játékÉLMÉNYE miatt.
zsír lesz tuti. ps2ön hatalmasakat flasheltem. 1-2 rész nem jött be,de a 3 az iszonyat raj lett egy bajom volt csak;élsimítás nincs psxen,és ez a játékban is meglátszódott az átvezető múvik nagyon szépen kilettek dolgozva. várom várom