28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

deathclan
deathclan [83]
Üdv mesterek! Ahogy elnézem senkinek nincs fogalma a játékról. Nekem megvan. Szerintem nagyon király kökemény háború és egy igazi stratégiai játék. Nem olyan fos mint a százezer éves túl gyenge Warcraft. Aki azt a játékot szereti az vagy a múltban él vagy agyilag tök zokni, esetleg vak. Az szar ez jó sokkal jobb.
Na addig is csövi.

Vissza

Fórumszabályzat