http://www.flatline.hu Cikk hegyek :)
Fórum » Számítástechnikai magazinok
Megszűnik a Gamer?
Elsősorban most látszik, hogy PR volt, h ajobban belegondolsz.
A "Galaktika" nevü antológia impresszumában van egy olyan sor,
hogy aszongya': Gamer Guru rovat: Mocsy & Lily.
A 64. oldalon, Gamer Guru hírek: World of Warcraft, Half Life 2,
Twilight War...Mocsy aláírással. Utána filmbemutató Polcz Pétertől,
amennyiben emlékeztek rá "PPéter" aláírással publikált.
És van még pár név, akik miatt érdemes venni a lapot,:
Arthur C. Clarke, Robert Sheckley, Göncz Árpád....
A jó lap, rossz lap mizériához csak annyit, lehet újságot írni a napilapok stílusában, a száraz tényközlésekre hagyatkozva, és lehet élvezetes módon is. Anno a PCX remek kis lap volt, érezhető volt, hogy akik csinálják szeretik. Ott is lezajlott egy generáció váltás, a régiek továbbléptek, megérkezett GYu, szegény, akinek szinte egyedül kellett megírnia egy ideig az egészet. Gyu hiába jó,
ez sok volt neki. Majd jöttek az újak, de eltünt a feeling. Most a Gamer megszüntetésével a "Guru" és a "Gamestar" is küldött mutatványlapot, hátha őket választom, csakhogy. A Guru valami áprilisi számot, a Gamer a legújabbat, és az óta is rendszeresen, amíg a régi Gamer előfizetésem tart. Nagyvonalú "Pijár" gesztus.
A lényeg a. A "Guru" napilappá vedlett, semmi olyan nincs benne amiért szeretni lehetne, száraz és sótlan. A "Gamestar"-ban még érezhető a régi erő, és az új publicisták is egészen jók, de az ára, nos az elborzasztó. Azért ennyire nem jók!
Ui: -=Flatlányt=- szeressük!!!! Írjon 'má valahova!!!
hogy aszongya': Gamer Guru rovat: Mocsy & Lily.
A 64. oldalon, Gamer Guru hírek: World of Warcraft, Half Life 2,
Twilight War...Mocsy aláírással. Utána filmbemutató Polcz Pétertől,
amennyiben emlékeztek rá "PPéter" aláírással publikált.
És van még pár név, akik miatt érdemes venni a lapot,:
Arthur C. Clarke, Robert Sheckley, Göncz Árpád....
A jó lap, rossz lap mizériához csak annyit, lehet újságot írni a napilapok stílusában, a száraz tényközlésekre hagyatkozva, és lehet élvezetes módon is. Anno a PCX remek kis lap volt, érezhető volt, hogy akik csinálják szeretik. Ott is lezajlott egy generáció váltás, a régiek továbbléptek, megérkezett GYu, szegény, akinek szinte egyedül kellett megírnia egy ideig az egészet. Gyu hiába jó,
ez sok volt neki. Majd jöttek az újak, de eltünt a feeling. Most a Gamer megszüntetésével a "Guru" és a "Gamestar" is küldött mutatványlapot, hátha őket választom, csakhogy. A Guru valami áprilisi számot, a Gamer a legújabbat, és az óta is rendszeresen, amíg a régi Gamer előfizetésem tart. Nagyvonalú "Pijár" gesztus.
A lényeg a. A "Guru" napilappá vedlett, semmi olyan nincs benne amiért szeretni lehetne, száraz és sótlan. A "Gamestar"-ban még érezhető a régi erő, és az új publicisták is egészen jók, de az ára, nos az elborzasztó. Azért ennyire nem jók!
Ui: -=Flatlányt=- szeressük!!!! Írjon 'má valahova!!!
Potrien
mér ezt ők csinálják?
nem láttam a nevüket a stáblistán
nem láttam a nevüket a stáblistán
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
