28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Quake IV infók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
heh, azt meg elfelejtettem megemlíteni, hogy azt sem tudod, mit beszélsz, a quake3 volt megjelenésekor a legfejlettebb és leghosszabb ideíg kitartó motor, a köztes időszakban a legtöbb játék arra épült, azt fejlesztgették, szinte a mai napíg (pl. Call of Duty)...

nem tudsz mondani még egy játékmotort, ami ilyen széleskörű volt, felsorolni is lehetetlen, mennyi játék készült vele, és nem véletlenül...
Kalwa
Kalwa [4370]
Akkor is szánalmas az egész szerintem. Amikor megláttam az első képeket a Q4 -ből, ha nem tudtam volna, hogy az, akkor valami Doom3 kiegészítőre gondoltam volna. Tök ugyan az, dehát ettől a primitív motortól mit is vár el az ember. Carmack megint alkotott és megint szart alkotott immár harmadjára.

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Madrac
Madrac [4264]
Ha kicsit is belegondoltal volna rajonnel hogy azert ez a tortenet mert folytatjak a Quake II megszakadt fonalat, mely a Quake IIIban ugye nem szerepelt.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat