28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Unreal Tournament 3



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Ez is egy értelmes ok. Ja. Az elszúrt Unreal 2 után kéne egy frappáns end Unreal 3 név alatt. Uh most jutott eszembe, hogy milyen jó is volt az Unreal 1 anno. Olyan látványvilága meg hangulata volt, hogy hihetetlen. Amikor meglett anno már alíg vártam, hogy nyomjam. Anno akkor még csak Voodoo 3-am volt de azzal is elképesztő volt. Majd nem sírtam amikor megláttam. Amikor kiléptem a prison ship-ből és kérbenéztem uh. Vízesés, madarak az a feelinges zene. Szinte olyan volt mintha repülnék. Mintha a világ összes gondja hirtelen megszűnt volna arra a pár percre.

"Anata no koto wo omou"

Peace
Peace [28898]
Engem nem érdekel hogy hány rész lesz. Én csak az első unreal 3 engines játékot várom! Mondjuk az lehetne az unreal 3, egy sima single fps. Az jobban bejön, mint az agyatlan multihent.

Vissza

Fórumszabályzat