28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

Ödön
Ödön [1189]
na igen, az a legnagyobb kritika, ha azt hallom egy játékról, hogy menet közben megunják. a demóban nekem is szenvedés volt a harc.
riddick21
riddick21 [2647]
Ja, a Falloutok, tényleg. Na, azokat is végigtoltam, még a Tacticsot is!

Nem, dehogy játszottam végig. Kb. másfél órát szenvedtem az elején, de szó szerint. Játszhatatlan. Néha ultrakönnyű, néha ultranehéz, de teljesen ésszerűtlenül. Pl. lenyomtam egy csapat goblint+3 tolvajt kb. 2 perc alatt, alig sérültem. Aztán jött 2 farkas, azokat is megöltem. Erre jött 1(!!!) farkas, ami 2 harapással megölt. Értelme? Nincs.

"Jeti, add ide a bőröd!"

Ödön
Ödön [1189]
végigjátszottad vagy előbb meguntad?
a nagy elődök közül ott vannak még a falloutok is.
riddick21
riddick21 [2647]
semmiképpen: ha szerepjáték kell, akkor válaszd a nagyokat: Baldur's Gate, Morrowind, Arcanum

ha akciójáték kell a témából, akkor: Dungeon Siege+kiegészítője

Esetleg: Divine Divity, Beyond Divinity, Diablo I-II, stb...

De ezt semmiképpen. Botrányszar. Pedig vártam és pozitívan ültem be elé.

"Jeti, add ide a bőröd!"

fax
fax [1525]
nem éri meg?

Vissza

Fórumszabályzat