Half-Life 2\cstrike\cfg\ mappában a config.cfg -ben kell a bind "`" "toggleconsole" sor helyett ezt rakd be:
bind "0" "toggleconsole" és akkor a 0-ával fogja behozni, és oda kell beirni, hogy bot_add_ct vagy bot_add_t
attól függ, h melyik csapatba akarod tenni.
Hogy lehet előhívni a consolt a Hl2 mellé járó CS source-ban?
botot szeretnék hozzáadni a játékhoz, lanpartin 3-an vagyunk, és kéne egy bot!
Hogy tudok betenni legalább 1et?