Érdemes még megnézni a honlapot, az IS-2-re bejön egy BT-5-ös képe
ki is fejtettem rövid véleményemet a játékról a wargameren. Kár volt ezt is elrontani 
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
ki is fejtettem rövid véleményemet a játékról a wargameren. Kár volt ezt is elrontani 
