28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Szerintem jó. A Buffy volt béna sztem, de ezzel semmi gond nincs.

i tell it like it is, cause im a bold figure

spam
spam [256]
a sorozat

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

asas01
asas01 [12269]
Mármint maga a sorozat vagy a szinkron?

i tell it like it is, cause im a bold figure

spam
spam [256]
az angel is kurvabena szerintem

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

asas01
asas01 [12269]
Azt mondjuk még pont nem láttam, de ha 9 évadból 2-3 rész van cask,a mi jobb szinkronank, akkor az már eleve baj.
Az egyetlen sorozat, amit szívesebben nézek szinkronnal az az Angel, mert kurva bénák aszínészek benne.

i tell it like it is, cause im a bold figure

spam
spam [256]
en meg pont ugy vettem eszre, hogy joval tobb poen van a szinkronosba, a dalok kivetelevel, pl most kapasbol a kurvalkodos reszt tudnam mondani, ami tegnapelott volt.

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

asas01
asas01 [12269]
Dehogy jobb!
Annyira elbasz egy csomó poén a szinkron, hogy az hihetetlen. A legrosszabb az, amikor az énekeket is szinkronizálják. Nem tudom milyen retardáltak ülnek ott a stúdióban, akik eldöntik, hogy még ott sem lehet feliratot használni, ahol feltétlenül szükséges lenne.
Persze néha előfodul, hogy feliratozzák a dalokat, de olyankor annyira félrefordítanak mindent, hogy lehányom a TV-t.

i tell it like it is, cause im a bold figure

spam
spam [256]
100x jobb a szinkron meg a szoveg is, mint a felirat.

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

Death man
Death man [6926]
Feliratosan nézd meg ezt is , dob rajta sokat.
Nem vágom hogy aki feliratot csinálja hogy tud sokkal jobbat csinálni mint Pl. 1 szinkron stúdió ahol fizetnek érte?
(mert nemcsak a szinkron színészek játéka a baj az kevésbé , hanem áltba a szöveg szarabb mint a feliraté / eredetié)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

CamelX
CamelX [6215]
Ez nagyon kész volt
a második rész nagyon odatett

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat