28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

boldog születésnapot nekem!:)



Írd ide hozzászólásod:

Ödön
Ödön [1189]
elszóltad magad: topic címe: boldog szülinapot NEKEM!
erre te: éljen sokáig bodajoci!
ezt már hiába magyarázod!
Amadeus
Amadeus [228]
Beszélek hülyeségeket, nemtom mért bodajocit írok, na.

Éljenek eti8 és Iconoid

I am your Angel of Music

Vissza

Fórumszabályzat