28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

boldog születésnapot nekem!:)



Írd ide hozzászólásod:

Ödön
Ödön [1189]
a pontos személyi adatokkal vigyázni kell a neten. a PONTOS születési dátumot sokan használják pl jelszónak is, stb.
Babykiller
Babykiller [14268]
A pontos születési dátumból? Nem emlékszel, amikor két csaj nyelvvizsgáját elkeverték, mert nem tudták melyik, melyik? Név és dátum is egyezett
Egyébként valóban jó álca egy létező személy álarca mögé bújni
Ödön
Ödön [1189]
a furcsa az, hogy az egész oldalon nincs hozzászólás bodajocitól, honnan jött akkor fel a neve? főleg, ha az infojában is más dátum szerepel. egyébként pontos születési dátumot én se írnék le interneten, könnyen azonosítható volnék.
Babykiller
Babykiller [14268]
De bodajoci 20-án született az info szerint Szóval vagy nem tudja saját magáról, mikor született, vagy rosszul írta
Ödön
Ödön [1189]
elszóltad magad: topic címe: boldog szülinapot NEKEM!
erre te: éljen sokáig bodajoci!
ezt már hiába magyarázod!
Amadeus
Amadeus [228]
Beszélek hülyeségeket, nemtom mért bodajocit írok, na.

Éljenek eti8 és Iconoid

I am your Angel of Music

Vissza

Fórumszabályzat