28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Google Earth



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
LOL Asztem már komoly az oldal és tényleg csináltak a Holdról is egy ilyet, de a nagyítás gyorsan megoldotta a választ

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Screeeam
Screeeam [325]
nagyíts rá (fullra) az apollo 11 leszállási pontjára (v. bárhova) és megtudod azt amit ezek a nasa-s emberek eltitkoltak előlünk!
kappadi
kappadi [3564]
a holdon sincsen sokkal több dolog!

L. Ádám

Screeeam
Screeeam [325]
ha már unjátok a Földet nézegetni, akkor lessétek meg: EZT

Vissza

Fórumszabályzat