28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Én most kezdtem bele. Hangulata van. Csak ne lenne az a sok bug. Amúgy nekem eddig bejön. Egy lvl6-os Elf Roouge vagyok. Nagyon kemény. Most fogok menni Falgrove-ból a köv city-be. A sárkányokra majd kíváncsi leszek.

"Anata no koto wo omou"

[ToMz]
[ToMz] [622]
van még vki rajtam kivül aki játszik ezzel a játtékal?

Vissza

Fórumszabályzat