28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

-fear14-
-fear14- [1498]
És kiket vennel be helyukre? Nemeteket?

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Toki
Toki [5086]
Sajnos mindig mindeki abba a hibába esik hogy egy kis részsiker után egyből arról beszélnek hogy elindult valami közben meg toporgunk egyhelyben.Egy kemény vezető kéne aki kirúgdosná a magyar fociból a nem oda való elököket,vezetőket stb. akkor talán történne valami de ez sajnos nincs érdekében senkinek hogy ezt tegye.
pres
pres [4157]
Ezt úgy is lehet nézni, hogy a törökök kikaptak a bulgároktól, a csehek meg a svédektől. Mi meg megkaptuk azt a válogatottat, ami tutira bent lesz a VB elődöntőben, sőt szerintem döntőt fog játszani. Másrészt meg, ha majd megvertük a svédeket meg a horvátokat, akko elmondhatjuk, hogy valami elindult. Én egyébként örülök ennek a Mattheus gyereknek, mert megkavarta az állóvizet a magyar fociban.

Fuck it Dude let`s go bowlin`

norfeus
norfeus [3857]
Bulgárok 3:1re verték a torokoket
Svédek 2:1 re a cseheket,horvátok meg ugye dontetlen.Megint csak mi nem értunk el semmit és orulunk a vereségnek...

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat