Ez a Léderer valóban egy rohadt idegesítő hozzánemértő kommmentátor.
A Fülöp Laci sokkal jobb, nem véletlen, hogy a Sport1-nél dolgozik...
Ja és : "Debrecen AVE Ásványvíz"? lol
Úgy látszik, ezt a meccset mindenki a barátaival nézte egy kocsmában, vagy egyáltalán meg sem nézte. Én sem maradtam volna le semmiről, szánalom volt, kétségtelen. Talán még az első meccset is alulmúlta, Léderer legalábbis mindenképpen. Lassan többen fogják utálni azt a majmot, mint Anettkát, vagy Kiszel Tündét.