28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
Például kedden volt a Petrzalka-Partizan belgrád meccs,a szlovák és a szerb bajnok.A debrecen mindektto ellen simán továbbjutott volna.Ehelyett a két csapat két 0:0ás meccs után végul a 11-esekkel nagynehezen eldontotték a továbbjutást.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

bodajoci
bodajoci [4958]
Nem tunk gólt lőni Persze megint nézzétek meg a többi párosítást. F@szom elhiszi, hogy mindig nekünk kell jáccani a legnagyobb csapatokkal. Máshol meg a 2 csirke közül az egyik bejut A legfelháborítóbb meg az, hogy a MU egyből kiemelt lett, a Juve meg a Chelsea az nem. Szal nekünk egy BL kiemelttel kellett megküzdeni a BL-be jutásért...szánalom ez az Uefa, ez is má csak a pénzről szól. Kiemelik a MU-t, aki a selejtezőből jut csak be, nehogy odakerüljön 2 másik nagy mellé egy csoportba

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Vissza

Fórumszabályzat