Tehát elismerjük azt, hogy minden pénzért megvehető legfőképp a tehetség, így akinek van elég pénze, építhet jó csapatot.
Az egy dolog, hogy a Hajduk nincs a legjobb passzban - mióta szarrá verte a Debrecen -, de megjegyzem, amíg sokan innen Mayarországról megszenvednek egy kisebb ellenféllel is - ld. anno az albán bajnok vagy most a Minszk vagy a Dinamo Zágráb vagy a Sopron ellenfele a Torpedo - addig a Loki azért hozott jópár meglepetést anno hazai pályán és hát tegyük hozzá a Puskás nem hazai pálya volt vagyis a Loki most 2-szer játszott idegenben. Másodszor meg az a 8-0, 8-0 marad ráadásul az itteni 3-0 egy kifejezetten jó meccsen született, ahol a Habi sérüléséig a horvátok csak keresték a labdát. Mindenesetre az UEFA-ban való vitézkedés után visszatérhetünk a dologra csak nagyon úgy érzem, hogy ha egy vidéki csapat elér valamit az egyeseknek vagy fáj vagy egyből keresik, hogy hol a hiba a képen. Nem azt mondom, hogy a Loki egy húdeaztaamindenitneki csapat, de hogy néha igenm imponálóan tud játszani és ezt ma egyik magyar csapat - de jópár éve nem - sem tudja utána csinálni az most azt hiszem biztos. Bár most jön a Győr Reszelővel és majd kiderül.
"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/
