Egyébként meg nehogy már sajnáljuk a Debrecent mert a MU-t kapta, meg hogy továbbjutott volna ha más ellenfél lett volna stb stb. Baromság. Ezt kapta, itt kell megfelelni. Nem jutott tovább, de nem vallott szégyent. Bár ha a tavalyi fradi sorsolását kapják, akkor lehet hogy továbbjutnak. Talán. Ki tudja? Mindenesetre ha olyan jó csapat a Loki akkor most majd megmutatja az uefában.
ha egy vidéki csapat elér valamit az egyeseknek vagy fáj vagy egyből keresik, hogy hol a hiba a képen.
Ez így nem igaz. Pontosítanék: nem csak a vidéki csapatok esetében vagy így, hanem bármelyiknél. Ha siker van, egyből magyaráznak: szerencse volt, az ellenfél nem is játszott rendesen, stb. Mint a válogatottnál. Negatív hozzállás...Undorító.Sajnos így soha nem jutunk előre...
Szenvedély nélkül a foci halott.
Tehát elismerjük azt, hogy minden pénzért megvehető legfőképp a tehetség, így akinek van elég pénze, építhet jó csapatot.
