Az ukránok is no comment... Úgy látszik, mi nem tudunk normális ellenfelet kifogni: vagy sztárcsapat jön, aki ellen esélyünk sincs; vagy mehetünk a Balkánra/Kaukázusba, ahol a maffiavezérek, ha nem fizetnek nekik külön, akkor még a tévéstábot is kitiltják a stadionból az érvényes szerződés ellenére...
(Bocsi, ha kicsit durva volt, nem úgy gondoltam persze...)
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.