28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Az ukránok is no comment... Úgy látszik, mi nem tudunk normális ellenfelet kifogni: vagy sztárcsapat jön, aki ellen esélyünk sincs; vagy mehetünk a Balkánra/Kaukázusba, ahol a maffiavezérek, ha nem fizetnek nekik külön, akkor még a tévéstábot is kitiltják a stadionból az érvényes szerződés ellenére...

(Bocsi, ha kicsit durva volt, nem úgy gondoltam persze...)

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat