28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

vortób
vortób [12314]
Hány éves vagy? Csak egy ártatlan kérdés...Mert én ebből egy szót se értettem.

,,Happiness is only real when shared."

THE ALVINIST
THE ALVINIST [63]
Haliztok! 1. figyu nemkéne a GS-t szarozni 10000000000000000000000000x jobb mint a guru . 2. Nekem X-boxom wan +gépem is és minek kell az X-box-osokat SZAROZNI??????????????????????????? (és a kotor az rpg basszátok+ VodevilX-nek igaza wan. amit + most wárni keel de qrwára az a HEROES V !!!!!!!!!!
na ennyit akartam ezér reggeltem na szewasztok

PUNK' NOT DEAD

Vissza

Fórumszabályzat