Haloi Kappadi!
Hogyan lehet kinyirni?? Nah hát miért játszod a játékot?
A játék lényege pont az ,hogy hogyan nyiffancsunk ki különféle szörnyeket.
Használd egy kicsit a fantáziádat.
Na jó most még segítek: Mivel a karaktered gyenge és nincs erős páncélzata sem ami megvédene a lánc csapásoktól ,ezért valószínű ,hogy túlélésre kell játszani.Vagyis nem állunk ki vele szemtől szembe mert az nagyon keserves mutatvány.
De ha felugrasz a színpadra oda nem tud utánnad mászni.
S voilá azt csinálsz vele amit akarsz. nyíl,tőr,varázslat.
Hajrá!
Hogyis mondjam. Biztos láttad már amikor a fantasy világában egy boszorkány bűbájt kotyvaszt.
Nagy üstben sárkányszíve békamáj kutyaszőre virágszár stb...
Na ez ugyan az.Te éppen a hozzávalókat gyüjtöd.A varázslatokat később kapod.Amikre fel is lessz tüntetve hogy miket kell hozzájuk összekavarni.
Én speciel csak az adept karakterem esetén szoktam megtartani őket.
Mert pl egy paladin nak minek bűbáj annak ott a kard.
Szóval el szoktam őket adni jó pénzért.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dungeon Lords
nem kérdeztem semmit! tovább is jutottam,de egy résznél a kastélyban mágusok meg orkok nah és persze 1 nagy troll van! mindenkit ki tok nyírni kivétel a troll-t! ez 1 nagy böhöm állat aminek a kezén bilincs és lánc van! ezt hogyan lehet kinyirni?
jah és a gombák ,denevérszárny,patkány karom,növények ezek mire valók?
előre is thx!
jah és a gombák ,denevérszárny,patkány karom,növények ezek mire valók?
előre is thx!
L. Ádám
+van mind a két kulcs,de ott hol lehet használni?
L. Ádám
Kulcs kappadi. Kulcs.
Szörrrcsing szörrrrcsing kulcs kedves kappadi
Szörrrcsing szörrrrcsing kulcs kedves kappadi

jah meg kapom a pénzt azt tom magam fejleszteni 1 csomót!
egy olyan résznél akadtam el ahol a hid le van engedve és a túl oldalról meg nyilaznak meg 1 nagy gerenda méretü nyillal is lönek engem! azt a hidat hogyan lehet felhuzni?
egy olyan résznél akadtam el ahol a hid le van engedve és a túl oldalról meg nyilaznak meg 1 nagy gerenda méretü nyillal is lönek engem! azt a hidat hogyan lehet felhuzni?
L. Ádám
Nah!
Hát az attól függ hol tévedtél el.
Az meg csak jó ha jönnek a gonlinkák mert legalább izmosodsz
Hát az attól függ hol tévedtél el.
Az meg csak jó ha jönnek a gonlinkák mert legalább izmosodsz

okés! köszi!
igen dumáltam a tűz meletti csákoval és a kapuőrrel is,sőt megtaláltam az anternativ bejáratot is,de valahol a mélységben eltévedtem! és csak jönnek a goblinok és az egyébb szörnyek! merre kell meni?
igen dumáltam a tűz meletti csákoval és a kapuőrrel is,sőt megtaláltam az anternativ bejáratot is,de valahol a mélységben eltévedtem! és csak jönnek a goblinok és az egyébb szörnyek! merre kell meni?
L. Ádám
Szia kappadi.
Ye az egy város a játék elején.Innen indul majd a kaland.
Csak be kell jutni bizonyítván jó kalandor vagy.
A tűz melletti csákóval beszéltél? Ő ad Neked egy levelet ami később majd kelleni fog.Aztán beszélj a kapuőrrel aki elmondja a város le van zárva.Viszont balra a susnyásba jön egy kis goblin aki mutat neked egy alternatív utat.
Ijj. Dobófegyverek vannak. Ijj,dobócsillag,dobótőr. Mindegyik másban jó. Ne felejts el a lövő képességekre tenni minimum annyit ,hogy a piros minusz eltűnjön a karaktered feje felől.
Aztán csak célozd be az ellent és balegérgomb amíg ki nem fexik.

Ye az egy város a játék elején.Innen indul majd a kaland.
Csak be kell jutni bizonyítván jó kalandor vagy.
A tűz melletti csákóval beszéltél? Ő ad Neked egy levelet ami később majd kelleni fog.Aztán beszélj a kapuőrrel aki elmondja a város le van zárva.Viszont balra a susnyásba jön egy kis goblin aki mutat neked egy alternatív utat.
Ijj. Dobófegyverek vannak. Ijj,dobócsillag,dobótőr. Mindegyik másban jó. Ne felejts el a lövő képességekre tenni minimum annyit ,hogy a piros minusz eltűnjön a karaktered feje felől.
Aztán csak célozd be az ellent és balegérgomb amíg ki nem fexik.

oké köszi! fargom az egy vár a játék elején? mert én a vár aljában vagyok azt el is tévedtem nemigazán tom merre kell menni és folyamatosan csak jönnek az irtani valo szörnyek! amugy az ijjal hogyan kell löni?
L. Ádám
Haloi kappadi.
Nos attól függ hol tartasz a játékban.
Ha bejutottál Fargorn ba akkor menj el a templomba és vegyél idő lassító kristályt.Ha ládát találsz belassítod az időt és lazzán kinyitsz akármilyen ládát.
Én spec vettem 20 db ot. Így nem kell Exp pontokat pazarolnom a ládakinyitási képességekre.S rakhatom hasznosabbra is.
Ha nem voltál még Fargorn ban akkor pedig marad a tolvajkészlet vagy a gyors reflex.
Nincs ott olyan sokkk láda mind lazzán nyitható.
Nos attól függ hol tartasz a játékban.
Ha bejutottál Fargorn ba akkor menj el a templomba és vegyél idő lassító kristályt.Ha ládát találsz belassítod az időt és lazzán kinyitsz akármilyen ládát.
Én spec vettem 20 db ot. Így nem kell Exp pontokat pazarolnom a ládakinyitási képességekre.S rakhatom hasznosabbra is.
Ha nem voltál még Fargorn ban akkor pedig marad a tolvajkészlet vagy a gyors reflex.
Nincs ott olyan sokkk láda mind lazzán nyitható.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
