28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
jó azt a nagy szörnyet sikerélt kinyirnom,de a szelemekkel mit lehet teni? mindig lefagyasztanak és nekem ott annyi! sőt a mentés olyan hülyén jött össze hogy pont akkor mentettem mikor meghaltam és igy véletlenül felülírtam a jó mentést! remélem az élet medálal feltom támasztani magam,csak az most töltödik be mert a mana-ja még nincs maxon!

L. Ádám

kappadi
kappadi [3564]
okés!

most a kriptában lévő szörnynél akadtam el,ami böhöm nagy és nagyokat is üt alig birom szusszal de kinyirni meg végképp nemtom!

a tükje az hogy sokáig kell támadni? jah közben szelemekkel orkokkal és egyébb rondaságokkal is találkozok!

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Azok nem gecik hanem tolvajok, kígyók stb ..
Gecivel én még nem tallálkoztam pedig már jócskán a közepén vagyok a gamesnak.

Nekem még attól nem fagyott le a game ,hogy sok cuccosom lenne.
Viszont ha annyiszor adsz el valamit ahányszor csak tudsz akkor a v1.0 val nyomulsz. Töltsd le a 1.3 as frissítést az talán kijavítja a fagyási gondodat is.Ja és kapsz térképet is ami nagy segítség lessz később.

A nagy nehéz páncél akkor javallot ha olyan karaktert választottál amihez illik is. Pl Varázslók nem igen szoktak nehéz páncélzatot viselni.

Ha nehéz páncélt akarsz viselni akkor a nehéz páncélzat viselésre kell majd pontokat áldoznod.Ezt viszont csak akkor kapod meg ha "specializálódik" a karaktered.

Pl ha lovagot csinálsz a karakteredből akkor meg fog jelenni a nehéz páncélzat ikonja a képességek között.

De ha tovább lépsz a játékban akkor számodra is világos lessz amit leírtam.

A lényeg ,hogy nem hiba okozza a játékmenet ilyen.
kappadi
kappadi [3564]
j időközben rájöttem! már a városban írtom a geci bünőzöket! annyi cuccom van hogy befagyott a játék és anyiszor adhatom el amenyiszer akarom és a pénzt meg is kapom érte! igy mindent meg tok vásárolni!
viszont sajna rájöttem hogy a nehéz páncélal már támadni nem tok!
mit fejleszek hogy a legfejletebb ruhát páncélt és fegyvert is rátehesem a karakteremre?

köszi!

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Haloi Kappadi!

Hogyan lehet kinyirni?? Nah hát miért játszod a játékot?
A játék lényege pont az ,hogy hogyan nyiffancsunk ki különféle szörnyeket.
Használd egy kicsit a fantáziádat.

Na jó most még segítek: Mivel a karaktered gyenge és nincs erős páncélzata sem ami megvédene a lánc csapásoktól ,ezért valószínű ,hogy túlélésre kell játszani.Vagyis nem állunk ki vele szemtől szembe mert az nagyon keserves mutatvány.
De ha felugrasz a színpadra oda nem tud utánnad mászni.
S voilá azt csinálsz vele amit akarsz. nyíl,tőr,varázslat.
Hajrá!

Hogyis mondjam. Biztos láttad már amikor a fantasy világában egy boszorkány bűbájt kotyvaszt.

Nagy üstben sárkányszíve békamáj kutyaszőre virágszár stb...
Na ez ugyan az.Te éppen a hozzávalókat gyüjtöd.A varázslatokat később kapod.Amikre fel is lessz tüntetve hogy miket kell hozzájuk összekavarni.

Én speciel csak az adept karakterem esetén szoktam megtartani őket.
Mert pl egy paladin nak minek bűbáj annak ott a kard.
Szóval el szoktam őket adni jó pénzért.

kappadi
kappadi [3564]
nem kérdeztem semmit! tovább is jutottam,de egy résznél a kastélyban mágusok meg orkok nah és persze 1 nagy troll van! mindenkit ki tok nyírni kivétel a troll-t! ez 1 nagy böhöm állat aminek a kezén bilincs és lánc van! ezt hogyan lehet kinyirni?
jah és a gombák ,denevérszárny,patkány karom,növények ezek mire valók?
előre is thx!

L. Ádám

kappadi
kappadi [3564]
+van mind a két kulcs,de ott hol lehet használni?

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Kulcs kappadi. Kulcs.

Szörrrcsing szörrrrcsing kulcs kedves kappadi
kappadi
kappadi [3564]
jah meg kapom a pénzt azt tom magam fejleszteni 1 csomót!
egy olyan résznél akadtam el ahol a hid le van engedve és a túl oldalról meg nyilaznak meg 1 nagy gerenda méretü nyillal is lönek engem! azt a hidat hogyan lehet felhuzni?

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Nah!

Hát az attól függ hol tévedtél el.
Az meg csak jó ha jönnek a gonlinkák mert legalább izmosodsz

Vissza

Fórumszabályzat