Ha jól emléxem a telefonos-megmentemafiamat rész mintha benne lett volna a filmben is....bár az összes ilyen típusú filmekben fellelhető ez a jelenet...na mind1
Tulajdonképpen nincs is gravitáció, csak a föld szivat minket.
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Tulajdonképpen nincs is gravitáció, csak a föld szivat minket.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !