én most a legerösebb karakterrel kezdtem és elég szépen ki fejlesztettem! már medium armor és pajzs és stb! szóval minden meiumon van és a varászlatokból fejenként kb 50 db-ot vásároltam!
igyekszem mindent maxra kifejleszteni,hogy legyözhetetlen legyek!
tudom azt hogy a kriptába kell lemenem a nagy ronda dögökhöz és a szelemekhez ezért fejlesztem magam!

L. Ádám