szinte mindenben jó ez a karakter!
csak most már kicsit huzós dolog fejlesztgetni,mert ilyen 32000 és 60000 között kelene még fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni! sokáig tart,sok öldöklés és már kezd uncsi lenni,hogy csak ölöm ölöm és fejlesztek!
holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
L. Ádám

