Naná! De ahogy magad is rájöttél sokba kerül az átképzése.
A tapasztalati pontokat ebben az esetben nem a karaktered fejlesztésére hanem átképzésére fordítod.
Amikor készíted az újj karaktert nézd meg az alap pontjait.
Az a faj amalyiknél magas az inteligencia pontszám azok jók varázslónak meg tolvajnak.
Ahol pedig az erő ... ezt már biztos magad is kitalálod.
"fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni!"
Az nem zsé. Tapasztalati pont. Azért kapod mert megismersz valamit.
Én először karakter tuningot csináltam.
Készítettem azokból a fajokból 1-1 karaktert amikkel majd nyomulni akarok. Majd a vár előtti első területen elvittem őket 8 as szintig.
8 as szintnél indultam a városba.
Majd a városban feltuningoltam őket 10 es szintre. De közben semmire sem tettem exp pontot.
Most van 4 karakterem ami 10 es szintű s minden tapasztalati pontja megvan.Na ezeket elmentettem egy külön mappába. S ha újra kell kezdenem a játékot akkor nem kell a legelejéről hanem előveszem a mentést.
Ez azért is jó mert így kipróbálhatom pl hogyan aprít a karakter mondjuk ha sokat teszek a nehéz fegyver használatra stb..
holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
Ye addjál nekik. Kínáld meg őket fejszével meg varázslással.



