+ a szelemekkel még mindig van problémám,de most gyáva modon elfutottam elölük!
a heavy armort és a heavy weapon-t azt mikor lehet kifejleszteni? és mit fejleszek hozá,hogy azt ki tudjam fejleszteni?
L. Ádám
Fórum » Beszélgetés a játékokról
+ a szelemekkel még mindig van problémám,de most gyáva modon elfutottam elölük!
L. Ádám