engem is szívatot az egyik láda rendesen a tűzzel!
ilyenkor mikor elkezd kijönni a tűz a ládábol fuss mesze a ládától és ugy nem sérülsz annyira! amugy ha van sok gyógyító itókád akkor nem nagy ügy! nekem 150 itókám volt ezen játékrész elött és most 90 egynéhány van!

L. Ádám
