28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
ha ott tartasz ahol én voltam tegnap akkor igen a ládákban vannak a kulcsok! engem is szívatot az egyik láda rendesen a tűzzel!
ilyenkor mikor elkezd kijönni a tűz a ládábol fuss mesze a ládától és ugy nem sérülsz annyira! amugy ha van sok gyógyító itókád akkor nem nagy ügy! nekem 150 itókám volt ezen játékrész elött és most 90 egynéhány van!

L. Ádám

HaaS_
HaaS_ [418]
Sziasztok... ha egy ajtó jammed, akkor azt sehogyan sem tudom kinyitni többé?

A legelső dungeon alján balra, a kapcsolóval szemben van egy négyes szintű lock, az beragadt, és bár már ki tudnám nyitni, nem engedi.
Ott van bent a kulcs az ezen a szárnyon lévő lezárt rácsokhoz? Mert ha igen, akkor kicsit káromkodom majd.

Köszi

"oold man, you seek the spell of mastery"

Vissza

Fórumszabályzat