28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

szifon
szifon [43]
Ja!

Amit még akartam javasolni. A városból először a déli kapun menj ki.
Szaladj el a sámánok városába.Ott az arénában küzdj meg a legdrágább gladiátorral.

Na komi arról lehullik egy basebal buzogány 8-15 és valami 7" hosszú.

Az elég sokáig egy tuttkós hadiszerkezet.Imádják az ellenfelek.
Hullanak tőle mint a legyek.

Vissza

Fórumszabályzat