Szerintem inkább a "megint egy dilis amcsi háborús film" kategória.
De most komolyan, az első Öböl-piknikről - mert a háború elnevezés kicsit túlzó rá - filmet forgatni.
A másodikban szerintem több a lehetőség, de arról egy darabig biztos nem lesz.
Tény, hogy a pentagon nem kis felszereléssel támogat(hat)ta a filmet, szóval a látvánnyal nem lesz gond, bár kétlem, hogy akárcsak 1 amerikai GI is lesz benne, aki negatív szereplő.
Akkor már inkább a Sivatagi cápák.
