28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
a karakterem egy urgoth male! amugy nem is tom már hogy ebből van e female,de mind1!

most ebből a városból merre menjek? eddig minden ösvényen zsákucába jutottam! vagy 1 tóba vagy 1 mezőre ahonét nemtudok merre menni! vagy pedig dombos hegyes tájra jutok ahol rengeteg az ellen és nehéz írtani őket! merre haladjak tovább a tigrises küldihez vagy a heavy armor és weaponhoz?

köszi!

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Naaaaaaa! Megtaláltad a bassebalbuzogányt? Tecccik?

Hát igen jól fejlődik a karakter csak sokba kerül az effajta fejlesztés.

Kb: mintha az erdész pénzért venne tüzifát.Vagy fenyőfát karácsonyra.

Én általában elidőzök azokon a helyeken kicsit ahol sok ellenfél jön és sok pontot kapok értük.

Mint pl a vámpírok templomában. Tök jó hely. Most lett itt a karakterem 47 -> 53.

Jut eszembe milyen karit is viszel?
kappadi
kappadi [3564]
most léptem a 11 es szintre!
most épp az egyik városban a gladiátor márlözésekkel szórakozok! itt tök jól lehet fejleszteni a karaktert!

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Utmutatást mi merre van?
Ezt nem értem. A játék lényege a világ felfedezése s közben az adódó küldetések végrehajtása.

Figyeld meg ,hogy akikkel beszélsz miket mondanak.Általában küldenek valahová vagy valakihez.Hatalmas angol tudás sem kell hozzá mert a helyszinek és személyek nevei egyértelműek.
Tipp:
Készíts egyszerű feljegyzést egy papírra.
Pl:város neve.Nyíl.Elágazás.Nyilak.Hova vezetnek az utak.Ott milyen (fontos)helyek vannak vagy személyek laknak.Így később villámgyorsan be tudod majd azonosítani ki/mi hol van ha valaki valahová küld.A hold(híd)kapuval való közlekedés is egyszerűbb lessz így.

Na mint például a jappcsi muki akit említettél és a tigrises küldit adta és szeretne egy sárkánytojást.
Mondta menj a fogadóba és beszélj egy nőcivel.Aki majd elküld a patikushoz.

Vagy pl Az idős harcos akinek a próbáját kiáltad elküldött egy erődbe.Aminek az útja az első híd lábánál van.Ahol majd találsz valamit ami érdekes lessz az öreg harcosnak aki elküld a fővarázslóhoz a nagytornyú házba amihez kulcsot is ad

10 es a kis gonosz. Az én karim ott lett 30 as

Végül is melyik karaktert választottad?
kappadi
kappadi [3564]
tudnál adni némi utmotatást hogy mi merre van?
a lordok háza és a többi környéken található épületeket bejártam!
van valami tigrises küldi amit elválaltam az micsoda pontosan és merre menjek?

amugy sajna késön szoltál és gyorsan átmentem a vízes részen igy csak 10 es szintü a karakterem!

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Bocs.
Most nézem.
Nem nehézfegyverzet hanem nehéz páncélzatot.

Vissza

Fórumszabályzat