28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ma nyomtam le a demot, kb 5 perc volt, de rettenetesen hangulatos volt, nagyon tetszett. nemtom miért ne mtetszi kegyeseknek, főleg a grafika!!! egyszerűen fantasztikus a grafika, king kong minden szőrszálát el lehet különíteni, amikor az emberrel vagyunk és esik az eső az valami fenomenális, a dzsungel és a maja stílusú építmények is mind-mind rettentő szépek. valszeg a fanyalgók alacsony grafikai részletesség mellett nyomták

Vissza

Fórumszabályzat