28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

kopi1981
kopi1981 [492]
Úgy vettem észre ez nem neked szólt bratyi hanem Kain-nak ! Csak a srác elfelejtette megcímezni...

Az erő legyen veletek!

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
Na, vegre sikerult letoltenem, most telepitem. Rovid jatek utan beszamolok a fejlemenyekrol, tapasztalatokrol.
Amugy Adriano17 nem ertem mit ertesz bunkosagon. Mindenfele lenezes, v. sertegetes mentesen valaszoltam a Razor03 kerdesere.
Ha esetleg bunkonak hatott a hozzaszolasom, elnezest kerek, nem annak szantam.

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat