Na, vegre sikerult letoltenem, most telepitem. Rovid jatek utan beszamolok a fejlemenyekrol, tapasztalatokrol.
Amugy Adriano17 nem ertem mit ertesz bunkosagon. Mindenfele lenezes, v. sertegetes mentesen valaszoltam a Razor03 kerdesere.
Ha esetleg bunkonak hatott a hozzaszolasom, elnezest kerek, nem annak szantam.

May the Force be with you!