28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

godfather16
godfather16 [42]
Szerintem a sorozat nagyon király a film viszont egy szarság miért kellett énekléssel elba..ni mint egy pár kula bá-s részt? Egyébként jó a sorozat.

Keresztapa a film az királyság!!!!!!!!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat