28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
hát nyugi ebben semmilyen "amcsiság" nincs, USA-ban nem is értették a filmet, mert eltért az eddigi harci filmektől. Egyébként nekem az Amerikai Szépség az egyik kedvenc filmem, úgyhogy nem kizárt közrejátszott az is.
Valakinek túl sok lesz talán a kevés cselekmény, de a végén valahogy összeáll a kép és talán ez nem fogja izgatni. (nekem legalábbis kcisit nyomasztó volt a közepén hogy nem történt semmi, de végül így volt tökéletes)

Szenvedély nélkül a foci halott.

csuvi
csuvi [5613]
bizonytalan voltam. azt gondoltam, hogy nem a harc van középpontban, de attól tartottam, hogy valami unalmas, testváladéktól csöpögő szutykot kapunk. ne vedd bóknak, de a te ízlésedet a normálisabbak közé sorolom, így megbízom benne

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Pyrogate
Pyrogate [21953]
miért, hogy nem akartad megnézni?
(úgyértem mi volt eddig a bajod a filmmel? a bőrnyakúak fordítás?)

Szenvedély nélkül a foci halott.

csuvi
csuvi [5613]
nah, így már lehet, hogy megnézem

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Pyrogate
Pyrogate [21953]
TÁTÁTÁTTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

MEgnéztem ma a filmet! Komolyan mondom ilyen még sohasem volt, hogy egyből láttam valamit. Nos, azt hiszem még emésztenem kell, de egyvalamit el kell mondanom: NEm csalódtam
NEm akarok még értékelni, azt hiszem alszom rá egyet, de kb. 8/10et adok rá, ha mégis muszáj lenne ezt most megtennem
Főleg nem akarok mondani semmit mielőtt még nem is láttátok, de ajánlom, hogy MINDENKI NÉZZE MEG!

Negatívuma csak az hogy nem sok cselekmény van benne (néhol unalmasan nyúzott), tehát aki sok-sok akcióra vágyik annak ez egy szar film lesz. NEkem viszont tetszett, ajánlom. A vége különösen jó volt

JA és benne van a filmben a magyarázat hogy miért lett bőrnyakúak.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat