
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Jarhead
"Fieldfuckos" rögbimeccs benne van? 

hát nyugi ebben semmilyen "amcsiság" nincs, USA-ban nem is értették a filmet, mert eltért az eddigi harci filmektől. Egyébként nekem az Amerikai Szépség az egyik kedvenc filmem, úgyhogy nem kizárt közrejátszott az is.
Valakinek túl sok lesz talán a kevés cselekmény, de a végén valahogy összeáll a kép és talán ez nem fogja izgatni. (nekem legalábbis kcisit nyomasztó volt a közepén hogy nem történt semmi, de végül így volt tökéletes)
Valakinek túl sok lesz talán a kevés cselekmény, de a végén valahogy összeáll a kép és talán ez nem fogja izgatni. (nekem legalábbis kcisit nyomasztó volt a közepén hogy nem történt semmi, de végül így volt tökéletes)
Szenvedély nélkül a foci halott.
bizonytalan voltam. azt gondoltam, hogy nem a harc van középpontban, de attól tartottam, hogy valami unalmas, testváladéktól csöpögő szutykot kapunk. ne vedd bóknak, de a te ízlésedet a normálisabbak közé sorolom, így megbízom benne
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
miért, hogy nem akartad megnézni?
(úgyértem mi volt eddig a bajod a filmmel? a bőrnyakúak fordítás?
)
(úgyértem mi volt eddig a bajod a filmmel? a bőrnyakúak fordítás?
)Szenvedély nélkül a foci halott.
nah, így már lehet, hogy megnézem
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
TÁTÁTÁTTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
MEgnéztem ma a filmet! Komolyan mondom ilyen még sohasem volt, hogy egyből láttam valamit. Nos, azt hiszem még emésztenem kell, de egyvalamit el kell mondanom: NEm csalódtam
NEm akarok még értékelni, azt hiszem alszom rá egyet, de kb. 8/10et adok rá, ha mégis muszáj lenne ezt most megtennem
Főleg nem akarok mondani semmit mielőtt még nem is láttátok, de ajánlom, hogy MINDENKI NÉZZE MEG!
Negatívuma csak az hogy nem sok cselekmény van benne (néhol unalmasan nyúzott), tehát aki sok-sok akcióra vágyik annak ez egy szar film lesz. NEkem viszont tetszett, ajánlom. A vége különösen jó volt
JA és benne van a filmben a magyarázat hogy miért lett bőrnyakúak.
MEgnéztem ma a filmet! Komolyan mondom ilyen még sohasem volt, hogy egyből láttam valamit. Nos, azt hiszem még emésztenem kell, de egyvalamit el kell mondanom: NEm csalódtam
NEm akarok még értékelni, azt hiszem alszom rá egyet, de kb. 8/10et adok rá, ha mégis muszáj lenne ezt most megtennem
Főleg nem akarok mondani semmit mielőtt még nem is láttátok, de ajánlom, hogy MINDENKI NÉZZE MEG!
Negatívuma csak az hogy nem sok cselekmény van benne (néhol unalmasan nyúzott), tehát aki sok-sok akcióra vágyik annak ez egy szar film lesz. NEkem viszont tetszett, ajánlom. A vége különösen jó volt
JA és benne van a filmben a magyarázat hogy miért lett bőrnyakúak.
Szenvedély nélkül a foci halott.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
