South Parkot amugy egyébként tényleg csak 1 bizonyos életkor felett éri meg nézni...
Mer kisebbeknek csak az jön le hogy jajjdejó a kurva büdös retkes szaros zsidó anyád és jajj.
AMiko ennél több van sokkal 1 sorozatba amellett hogy szórakoztató és szókimondo ...
Többet ér szinte akármeik mostani sorozattól.
(amik Mon mennek azokk özül elég sokknál sőtt ...)
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !