28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Coolon énis ritkán nézem főleg hogy mostanság edzés miatt kidőlök.
De gépen megvan mind

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Kanduhr
Kanduhr [711]
Te tényleg nem tudsz írni

A sorozatot én is bírtam régen, de ma már csak ritkán van időm megnézni(főleg mert hogy folyton el is felejtem).
Death man
Death man [6926]
South Parkot amugy egyébként tényleg csak 1 bizonyos életkor felett éri meg nézni...
Mer kisebbeknek csak az jön le hogy jajjdejó a kurva büdös retkes szaros zsidó anyád és jajj.
AMiko ennél több van sokkal 1 sorozatba amellett hogy szórakoztató és szókimondo ...
Többet ér szinte akármeik mostani sorozattól.
(amik Mon mennek azokk özül elég sokknál sőtt ...)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Vissza

Fórumszabályzat