28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nocturne



Írd ide hozzászólásod:

kertesz
kertesz [497]
Küldtem e-mailt, mert a végén megint megszorultam (4. résznél).

PC/PS2/XBOX

okoska3000
okoska3000 [12750]
Nincs mit, máskor is szívesen
kertesz
kertesz [497]
Okoska3000
Kösz a tippet, ez a megoldás. Újra elkezdtem s a 2. pályán jól haladok.

PC/PS2/XBOX

Vissza

Fórumszabályzat