28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ez is igaz
The Lord
The Lord [3553]
Bepótoltam kissé megkésve én is. Szerintem jó ez a film. A mondanivalója nekem ugyan más, nem az, hogy a háborút nem feltétlen mészárszékként kell feldolgozni, vagy, hogy a háborúnak semmi értelme. Nekem inkább az jött le az egészből, hogy egy-egy ilyen háború mennyire tönkreteheti valakinek az életét. Nézzük csak meg a főhőst. Ott van ugye a zsír jó barátnője, a lehetőségei az életben (talán pont egyetemre akar menni?), aztán besorozzák, eltölt egy csomó hónapot a sivatagban, miközben a tanulási lehetőségei megszűnnek, a barátnője elhagyja, és mindennek a tetejébe még csak be sem vetik. Ez az igazi kibaszás.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat